serwis@kredytprzezinternettani.net.pl Pn-Pt 8-16

Bank nie dał nam kredytu?

Może się okazać, że potrzebujemy pewnej ilości kredytu, ale bank nie chce nam go udzielić, bo według jego wyliczeń, nie będziemy go w stanie spłacić. Może być jednak tak, że my jesteśmy pewni, co do możliwości spłaty takiego kredytu, a więc nie pozostaje nam wówczas nic innego, jak zgłosić się do instytucji pozabankowej.

Wystarczy dowód osobisty, rachunek i telefon

Jeżeli jesteśmy pewni, że poradzimy sobie ze spłatą co miesięcznych rat, a suma pieniędzy jakie są nam potrzebne, mieści się w możliwościach jakie oferują pożyczkodawcy, to koniecznie powinniśmy pomyśleć o pożyczeniu pieniędzy z instytucji pozabankowych. Zazwyczaj oferują oni mniejsze kwoty i krótszy czas spłaty, jednak może się okazać, że to u nich dostaniemy potrzebne nam pieniądze. Wystarczy, że wypełnimy wniosek i do nich prześlemy. Musimy mieć jeszcze dowód osobisty, numer rachunku bankowego i numer telefonu, tak aby była możliwość zweryfikowania naszego wniosku, połączenia go z nami, a także dodzwonienia się do nas.

Tutaj dość często nie sprawdza się BIK

Warto powiedzieć, że w takich instytucjach bardzo często, nie ma konieczności przedkładania zaświadczenia od pracodawcy o naszych zarobkach, ani nie ma konieczności sprawdzania nas w BIK. To oznacza, że bez problemów powinniśmy dostać pożyczkę, nawet wtedy, gdy lata temu spóźniliśmy się z zapłatą za abonament komórkowy o kilka dni.

Warto zobaczyć jak to wszystko działa, zwłaszcza jeżeli jest to dla nas ostatnia deska ratunku na to, aby uzyskać potrzebne nam pieniądze.